Виолетова Paisley Премиум 5 Мл Колба Колба Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Џеб Преносни Шишиња Вино За Пијалок Свадба Подароци
Свеж

Виолетова Paisley Премиум 5 Мл Колба Колба Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Џеб Преносни Шишиња Вино За Пијалок Свадба Подароци

DEN 351.84

Достапно.

Користи Нерѓосувачки Челик. Користи материјал за храна, рачно полиран, кружен и светол изглед. ♡ Не користете тврда крпа за чистење, челична волна или хемиски агенси за енергично бришење, обидете се да исчистите со мека крпа. ♡ Ова знаме од нерѓосувачки челик е одлично за чување виски, вотка, џин, итн., лесен за носење со вас, што ви овозможува да уживате во подготвените пијалоци додека патувате, кампувате, бар, канцеларија. ♡ Изгледот на овој бокал за вино е мазен и кружен, а капачето од шишето е добро запечатено, така што не мора да се грижите дали течноста во шишето ќе истече. Изгледот е врвен и убав, што може да го одрази вашиот вкус иesетика. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ги цениме нашите клиенти и ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти