Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоја Коктел Пијалаци Хартија Салфетки, 20-Брои, 5 х 5-Инчи, Цвет Колаж Светло Зелена
Свеж

Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоја Коктел Пијалаци Хартија Салфетки, 20-Брои, 5 х 5-Инчи, Цвет Колаж Светло Зелена

DEN 2.67

Достапно.

3-СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет. ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : Салфетки со големина од 5 х 5 инчи (преклопена големина); користете кога уживате во закуски за забави, идеални под пијалоци за заштита на масите. ПРАЗНИЧЕН ДЕКОР НА МАСА : Прекрасни, шарени цвеќиња ја исполнуваат светло зелената позадина. МЕКИ и СИЛНИ : Цврсти салфетки со мазно чувство; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. ЛЕСНО ЗА КООРДИНАЦИЈА : Комбинирајте со цврсти чинии и соодветни САЛФЕТКИ ЗА ИЧП Од Бостон Интернешнл или користете салфетки за декупаж и изработка. Време за меки бои, весели дизајни и ново чувство на масата. Добредојдовте на новата година и вашите гости Со Бостон Меѓународниот x ihr.

Детали

Избор на клиенти