Покриена обвивка за клучеви за автомобили за Volvo S60 S90 XC40 XC60 XC90 V60 V90 Полестар 1 Полестар 2 Идеален подарок за маж жени
Свеж

Покриена обвивка за клучеви за автомобили за Volvo S60 S90 XC40 XC60 XC90 V60 V90 Полестар 1 Полестар 2 Идеален подарок за маж

DEN 799.84

Достапно.

Нова надградба : Надградба во 2022 година, формирајте нова обвивка заснована на податоците 1 : 1 на оригиналната обвивка (без клуч за автомобил). Ослободете се од гломазна клуч на школка : Директно заменете ја оригиналната клуч за клучеви без да ја покриете оригиналната клуч на школка, овозможувајќи ви да го почувствувате ултра-тенкото чувство, што е навистина различно од традиционалната клуч на школка. Различни стилови за да изберете : Ние нудиме најразлични стилови за да изберете. Можете да го промените капакот на клучот на автомобилот во кое било време според различни прилики или различни расположенија. Совршени подароци : Овој сет на клучеви за автомобили е погоден за Божиќ, Велигден, Денот на Свети Патрик, Денот на таткото, Денот на мајката, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на вineубените, кинеската нова година за родители, сопруга, сопруг, деца, девојки, момчиња пријатели, девојки, девојки , мажи, жени. Ова би бил совршен подарок. Едноставна инсталација : Методот за инсталација е ист како и оригиналниот случај, нема потреба од завртки. Забелешка : Овој производ е обвивка за замена, инспирирана од оригиналната обвивка и е надградена на повеќе стилови на делови за замена. Тоа не е клучно заштитно покритие што е директно поставено од надворешната страна на клучот. Ако сакате густа обвивка, ве молиме внимателно земете ја! Компатибилни модели : За (сите странични серии на автомобили со клучеви) 2018-2022 S60 S90 XC40 XC60 XC90 V60 V90 Polestar 1 Polestar 2 Големина на производот : 4.2x6.4x1.45cm/1.65x2.52x0.6inch Тежина : 80g/2.82oz материјал : Zin C материјал : ZINC Легура 1. Поради светлото за стрелање и аголот, бојата може да биде малку поразлична од вистинскиот предмет. 2. Ние нудиме 100% висококвалитетна услуга по продажба. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не! Ветуваме дека ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти