Ливезоне Женски Коса Пунџа Покритие Нето Снуд Фризура Боукнот Декор Барет Коса Клип Лак Чипка Цвет Коса Додатоци, 3 Боја-Црна &засилувач; Сина &засилувач; Виолетова
Свеж

Ливезоне Женски Коса Пунџа Покритие Нето Снуд Фризура Боукнот Декор Барет Коса Клип Лак Чипка Цвет Коса Додатоци, 3 Боја-Црна

DEN 207.84

Достапно.

МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Од Високо Квалитетен Клип За Пружина Од Лента За Снежно Предиво. ГОЛЕМИНА : Клип За Коса-Долг 10 см;Лак За Коса-11, 5х8см. Ја одржува Вашата Коса Фиксирана Чиста И Со Стил; Најдобро Се Носи со Вашата Униформа,Фустан или Коопоративна Облека на Работа или Училиште. Совршен Додаток за Коса За Да Изгледате Елегантно и Свечено во секоја Пригода. Содржина на пакетот : 3 х Снуд Нето Клип За Коса.

Детали

Избор на клиенти