Црна Кадифе Коса Лакови Симпатична Божиќ Валентин Училиште Коса Клипови Рачно Изработени Нова Година Коса Додатоци За Деца Девојки Доенчиња Дете Глава
Свеж

Црна Кадифе Коса Лакови Симпатична Божиќ Валентин Училиште Коса Клипови Рачно Изработени Нова Година Коса Додатоци За Деца Девојки

DEN 3.33

Достапно.

Стилски Дизајн : Фини рачно изработени кадифени лакови за коса со шема на срце,модерни и бутици, ве прават симпатични и привлечни. Нелизгање : Удобно чувство на носење, штипки за коса за мали девојчиња остануваат на место цел ден.Алигаторските клипови за коса се цврсти се многу лесно прицврстување на косата. Натпревар со Облека : црните кадифени клипови за коса нудат класичен стил кој добро се совпаѓа со широк спектар на тимови. Повеќе Апликации : Убавите додатоци за коса се погодни за многу прилики,како Што Се Божиќ,родендени,забави,туш за бебиња,враќање на училиште, перформанси и секојдневно носење. Услуга : Ако имате какво било прашање, слободно контактирајте не, ние ќе бидеме повеќе од среќни да се осигураме дека имате позитивно искуство. Црни кадифени лакови за коса fall зима слатки клипови за коса погодни за носење мали девојчиња, одговараат со целата слатка облека за да го направат вашето мало девојче поубаво.Убав божиќен или роденденски подарок за вашата ќерка. Предмет : Кадифени Лакови За Коса Материјал : Кадифе +Метална Големина : 3,5 х 1,7 Инчи Боја : Црното Пакување Вклучува : 2 Парчиња Белешки : 1. Поради разликата светлина и дисплеј, бојата на производот може малку поинаква од вистинската. 2. За рачно мерење,ве молиме дозволете дозволете малку грешка.

Детали

Избор на клиенти