BYBYCD Жените Фиба Слатка Ретро Мала Коса Канџа Оцетна Киселина Задниот Дел На Главата Јапонски Прекрасна Симпатична Ајкула Клип
Свеж

BYBYCD Жените Фиба Слатка Ретро Мала Коса Канџа Оцетна Киселина Задниот Дел На Главата Јапонски Прекрасна Симпатична Ајкула

DEN 3.33

Достапно.

Тип На Ставка : Ноктот За Коса. Стил : Ретро. Материјал : Оцетна Киселина. Големина : 4см. Боја : Розова/Црна/Буле/Беж. Тип На Ставка : Ноктот За Коса. Стил : Ретро. Материјал : Оцетна Киселина. Големина : 4см. Боја : Розова/Црна/Буле/Беж. Функција : Накит Прилика : Забава/Канцеларија/Свадба Големина : 4см Материјал : Оцетна Киселина Пол : Жени/Дама/Девојка Тип На Предмет : Коса Канџи Подарок За : Жени/Дама/Девојка Стил : Ретро Пакет вклучуваат : 1 Парчиња Боја На Ноктот На Косата : Розова/Црна/Буле/Беж Потекло : Кина Ако имате било какви прашања во врска со овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Детали

Избор на клиенти