Ксансема Коса Лакови За Девојки, Кристал Големи Лакови Алигатор Коса Клип Коса Барети Додатоци За Жени Тинејџерки Девојки Деца
Свеж

Ксансема Коса Лакови За Девојки, Кристал Големи Лакови Алигатор Коса Клип Коса Барети Додатоци За Жени Тинејџерки Девојки Деца

DEN 3.33

Достапно.

Материјал : Изработен Од лента и алигаторски клипови, удобен и убав за носење. Големина : големината на лакот е ширина од околу 20 см, Овие клипови за лак за коса ќе одговараат на сите возрасти. Оваа Коса Лакови одговара на секоја облека и, е исто така добар додаток за коса за жени деца пигтаил пони опашка. Погоден за девојки тресне, опашка, пунџа, половина нагоре и други стилови на коса, одличен подарок за жилри. Клиповите за коса за девојчиња се супер лесни за прицврстување на косата. Совршен за секојдневно носење, роденденска забава, специјални прилики. Материјал : Изработен Од лента и алигаторски клипови, удобен и убав за носење. Големина : големината на лакот е ширина од околу 20 см, Овие клипови за лак за коса ќе одговараат на сите возрасти. Оваа Коса Лакови одговара на секоја облека и, е исто така добар додаток за коса за жени деца пигтаил пони опашка. Погоден за девојки тресне, опашка, пунџа, половина нагоре и други стилови на коса, одличен подарок за жилри. Клиповите за коса за девојчиња се супер лесни за прицврстување на косата. Совршен за секојдневно носење, роденденска забава, специјални прилики. Клипот за коса со голем дизајн на лак е посебен, овој симпатичен класичен клип ќе додаде жив допир на секоја облека во секоја пригода. Погоден за девојки тресне, опашка, пунџа, половина нагоре и други стилови на коса, одличен подарок за жилри.

Детали

Избор на клиенти