Блинг Коса Пакети Мода Коса Додатоци Едноставна Дама Метал Цвеќиња Лиу Крајбрежен Клип Кала Лили Бисер Фиба За Жени Накит Подарок
Свеж

Блинг Коса Пакети Мода Коса Додатоци Едноставна Дама Метал Цвеќиња Лиу Крајбрежен Клип Кала Лили Бисер Фиба За Жени Накит Подарок

DEN 2.67

Достапно.

По Прашања : Ако Го Добиете Неисправниот Производ Поради Нашата Грешка Или Незадоволни Од Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Без Двоумење, Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Помогнеме. Клипови За Боење на коса Артефакт За Ткаење Коса Кристални Клипови За Коса За Девојчиња Клипови Со Бранови На Прсти Клипови Боја На Коса Шноли За Коса Мали Прилепени 120 Шарени Клипови За Прицврстување Мини Шноли Украсни Шноли За Свадба Кадрава Коса Клипови За Волумен Клипови За Виткање Коса Пукнатини Производи За Коса Целата Коса е Фиба За Стил На Коса.Имаат Внатрешни Заби За Посигурно Држење. Овие Клипови Се Со Вистинска Големина - Држете Ја Целата Густа Коса, Но Исто Така Би Биле Доволно Затегнати За Потенка Коса. По Прашања : Ако Го Добиете Неисправниот Производ Поради Нашата Грешка Или Незадоволни Од Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Без Двоумење, Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Помогнеме.Имаат Внатрешни Заби За Посигурно Држење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 10гр големина На Пакетот : 10х5х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Овие Клипови Се Со Вистинска Големина - Држете Ја Целата Густа Коса, Но Исто Така Би Биле Доволно Затегнати За Потенка Коса.Материјал : Овој Клип За Коса Изработен Од Висок Квалитет, Тој Е Силен И Издржлив, Може Цврсто Да Ја Држи Косата Цел Ден Без Да Ја Влече Косата, Да Не Се Грижите За Бебешки Шноли За Фина Коса Мали Гроздобер Клипови За Коса Клипови За Коса Метални Клипови За Коса Големи И Мали Клипови За Коса За Девојки Со Зборови Клипови За Виткање Коса Мојата Дива Коса Без Бразда Клип За Коса Симпатична Коса За Кратка Коса Накит За Коса За Девојки Плетенки 120 Шарени Прицврстувачки Клипови Школки Од Каури Пукнатина На Лентата За Глава производи За коса Девојки Клипови За Коса За Деца На Возраст Од 4-8 Години. Клипови За Боење на коса Артефакт За Ткаење Коса Кристални Клипови За Коса За Девојчиња Клипови Со Бранови На Прсти Клипови Боја На Коса Шноли За Коса Мали Прилепени 120 Шарени Клипови За Прицврстување Мини Шноли Украсни Шноли За Свадба Кадрава Коса Клипови За Волумен Клипови За Виткање Коса Пукнатини Производи За Коса Целата Коса е Фиба За Стил На Коса. Канџите За Коса Одговараат На Разни Облеки, Бои И Фризури За Коса, Идеални За Девојчиња, Тинејџери И Жени Од Сите Возрасти. Широка Примена - - - Овој Комплет Клипови За Коса Може Да Се Користи Како Секојдневно Носење, Забава, Патување, Туширање Или Може Да Го Користите Кога Спортувате, Шминкате, Домашни Девојки Клипови За Коса за Деца На Возраст Од 4-8 Клип Екстензии За Коса Складирање Кристал Барет Мини Клипови За Коса Ѕвезда Мачка Клипови За Коса За Девојчиња Клипови За Бебиња Фина Коса Цвет Шнола Коса Клип За Коса Детски Работи За Коса Организатор Клипови За Коса Големи И Мали Бебешки Шноли За Фина Коса Мала Мојата Дива Коса Гроздобер Клипови За Коса Барети За Коса Мал Накит За Коса За Плетенки.

Детали

Избор на клиенти