6 инчен Леопард Голем Лак Коса Клипови.
Свеж

6 инчен Леопард Голем Лак Коса Клипови.

DEN 2.00

Достапно.

Материјал : Гросгрин Лента. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА 6 инчен Леопард Големи Лак Коса Клипови. Големина : ЛАК одобрение 6". Повод : Туш За Бебиња, роденденски забави,фото реквизит,облечен, секојдневен,празници,специјални настани,свадби, Семејна Забава. Lddcx 6inch Леопард Голем Лак Коса Клипови.(ФД17) Материјал за опис На Производот : Гросгрин лента. Применлив пол : Стил На Бебе : Модна Боја : како што се прикажани сликите. Разубавување : Кристал Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 1-3 см според рачното мерење. 2.Само Суво Чисто. Содржина на пакетот : Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА 6 инчни Леопард Големи Лак Коса Клипови. Забелешка : Компјутерските екрани имаат хроматска аберација, особено различен екран, не можеме да гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографиите што сте ги виделе. ГОЛЕМИНА На ТАБЕЛАТА Големина : ЛАК одобрение 6" Прилика : Туш За Бебиња, роденденски забави,фото реквизит,облечен, секојдневен,празници,специјални настани,свадби, Семејна Забава.

Детали

Избор на клиенти