ЈИФЕИЏИАО, Додатоци За Коса Јин Јанг Клипови За Коса За Девојка Панк Гот Гроздобер Шноли Украси За Коса Smallетски Подароци-Мал Црн, 1 пакет
Свеж

ЈИФЕИЏИАО, Додатоци За Коса Јин Јанг Клипови За Коса За Девојка Панк Гот Гроздобер Шноли Украси За Коса Smallетски Подароци-Мал

DEN 3.33

Достапно.

Оваа стегач за вилица за коса изработена од ацетатни влакна, лесна за употреба, издржлива и тешко се крши. Клиповите за коса се дизајн што не се лизга, што може да обезбеди цврсто држење и држење на косата, да не падне лесно и да не ја оштети вашата коса. Ве прави пошармантни во секојдневниот живот, забави, церемонии, матури, родендени, состаноци, празници и фотосесии. Како Прекрасен Подарок На Роденденска Забава, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Новата година. Различна големина за дами од сите возрасти, разнобојни, ги задоволуваат вашите различни дневни расположенија, фризури за запознавање или други потреби. Карактеристики : оваа стегач за вилица за коса изработена од ацетатни влакна, лесна за употреба, издржлива и тешко се крши. Клиповите за коса се дизајн што не се лизга, што може да обезбеди цврсто држење и држење на косата, да не падне лесно и да не ја оштети вашата коса. Ве прави пошармантни во секојдневниот живот, забави, церемонии, матури, родендени, состаноци, празници и фотосесии. Како Прекрасен Подарок На Роденденска Забава, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Новата година. Различна големина за дами од сите возрасти, разнобојни, ги задоволуваат вашите различни дневни расположенија, фризури за запознавање или други потреби. Спецификации : Материјал : Ацетат Влакна Голема Големина : Приближно 9, 5х5см/ 3, 74х1, 97во Мала Големина : Приближно 6, 5х3, 7см/ 2, 56х1, 46во Боја : Црна, Виолетова, Тип На Кафе : Голема, Мала Нота : 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Пакетот вклучува : 1 парчиња Јин Јанг Клип За Коса.

Детали

Избор на клиенти