BYBYCD Корејски Стил Клип за Коса француски Едноставен Цвет Прекрасен Клип За Патка Слатка Елегантна Облека За Глава
Свеж

BYBYCD Корејски Стил Клип за Коса француски Едноставен Цвет Прекрасен Клип За Патка Слатка Елегантна Облека За Глава

DEN 3.33

Достапно.

Тип На Ставка : Клип За Коса. Стил : Цвет. Материјал : Пластика. Големина : 6см. Боја : Бела/Розова/Буле/Зелена/Жолта/Портокалова. Потекло : Кина Подарок За : Жени/Дама/Девојка Функција : Боја На Накит : Бела/Розова/Буле/Зелена/Жолта/Портокалова Пол : Жени/Дама/Девојка Материјал : Пластичен Предмет Тип : Големина На Клип За Коса : 6 см Стил : Цвет Прилика : Забава/Канцеларија/Свадба пакет вклучуваат : 1 Парчиња Клип За Коса Ако имате било какви прашања во врска со овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Детали

Избор на клиенти