Sdfgh Шуангшенгхуа Серија Пролет Фиба Врвот Клип Коса Додатоци Шамија Фиба Луксузен И Елегантен Пролет Клип
Свеж

Sdfgh Шуангшенгхуа Серија Пролет Фиба Врвот Клип Коса Додатоци Шамија Фиба Луксузен И Елегантен Пролет Клип

DEN 0.67

Достапно.

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци. Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета секој ден. Долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени. Површината е мазна и кристално јасна, издржлива и не избледува, а текстурата е полна со елеганција и нежност. Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци. Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета секој ден. Долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени. Површината е мазна и кристално јасна, издржлива и не избледува, а текстурата е полна со елеганција и нежност. Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани accessories.Be нежна жена, и твоето срце ќе цвета секој ден.Долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење.Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени.Површината е мазна и кристално јасна, издржлива и не избледува, а текстурата е полна со елеганција и нежност.Главен материјал : ткаенина, имитација на кристалдимензии Вкупна должина 11,4 см ширина 8 СМ должина на долниот клип 68 см држете се подалеку од хемикалии избегнувајте остри предмети избегнувајте носење во вода избегнувајте да го носите додека спиете чист со мек пакет крпа вклучува 1 рачно мерење на клипот, има мала грешка поради еколошки причини Додатоци За коса / Иглички За Коса.

Детали

Избор на клиенти