Фанистар Бостон Териер Печати Акрилна Табла Со Исечоци Со Силен Метален Клип А4 Големина На Букви Табла Со Клипови Со Дупка за Закачување
Свеж

Фанистар Бостон Териер Печати Акрилна Табла Со Исечоци Со Силен Метален Клип А4 Големина На Букви Табла Со Клипови Со Дупка

DEN 351.84

Достапно.

Големина : големина А4/12.5 "х 8.5", одговара на големината на буквата и Големина А4. Материјал : Акрилик, кој е со мала тежина, издржлив, не е лесен за кршење, доволно тврд и обезбедува удобна површина за пишување. Метален Клип Со голем Капацитет : таблата за клипови е дизајнирана со издржлив силен метален клип, кој може да собере 80-100 листови Хартија Со Големина На Букви А4. Дупката што се повлекува е погодна за закачување на шајка или кука,дизајнот на потпирачот е мазен и не ги повредува рацете. Печатени Со Дизајн Шема : канцеларијата таблата со исечоци е дизајн со печатени дизајн шема, класичен, декоративни и стилски. Прилика : Пакетот вклучува 1 x таблата со исечоци. Таблата со исечоци за печатење е идеална за употреба дома, студирање, канцеларија и одлична за учење, сликање, групни проекти, учење на отворено и така натаму on.It е еден одличен подарок за медицински сестри, студент, наставници, адвокати. Таблата со исечоци со големина на букви со дупка за клучеви за закачување,дизајнирана со печатена шема,украсни и стилски,слатки табли за клипови,печатени штипки.

Детали

Избор на клиенти