Јклима Ирско Знаме Шема Акрилна Таблата Со Исечоци Со Метален Клип Со Низок Профил Стандардна Табла За Клипови Со Големина А4 За Канцелариско Училиште 8.5 Х 12.5
Свеж

Јклима Ирско Знаме Шема Акрилна Таблата Со Исечоци Со Метален Клип Со Низок Профил Стандардна Табла За Клипови Со Големина А4

DEN 3.00

Достапно.

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 12,5 х 8,5 инчи лесен за сместување стандардна хартија А4, силна еластична штипка, може да биде стабилна фиксна 80-100 листови хартија без да падне. Одговара на повеќето актовки или ранци. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна акрилна плоча, материјалот е лесен, силен, не е лесен за кршење, а површината не е лесна за производство scratches.It може да се користи во големи количини долго време, и не треба да се грижите дали ќе го замените. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : заоблени рабови, издржливи и обезбедуваат удобно држење. Постојат метални клипови и висечки дупки на врвот за да се поправат документите. Кога не е потребно, тоа може да се закачи на ѕидот за погодно складирање. МОДНО ПЕЧАТЕЊЕ : Светли бои, прекрасни и убави дезени и класични и уникатни елементи ја прават оваа таблата со исечоци попривлечна. Направете ја вашата работа интересна и подобрете ја ефикасноста на работата. ШИРОКО КОРИСТЕНА : оваа прекрасна и практична таблата со исечоци е идеален избор за канцеларии, семинари, белешки, наставници, биографии или кој било документ. Може да ви помогне да организирате документи, а исто така е добар подарок за родендени или фестивали. Материјал : Изработен Од цврст Акрилен материјал и Метален Клип со низок Профил.Димензија : 12,5 х 8,5 инчи / 31,8 х 21,5 см.Пакетот Вклучува : 1 х Акрилна Таблата со Исечоци .Лесен за носење насекаде каде што одите, чува хартија каде и да ви требаат.Направете ја вашата работа забавна и подобрете ја ефикасноста на работата.Светлите бои, прекрасните и убави дезени и класичните и шик елементи ја прават оваа таблата со исечоци повеќе attractive.It може да ви помогне да ги организирате вашите датотеки и е исто така одличен подарок за родендени или празници.

Детали

Избор на клиенти