Тру Црвениот Тр58208 Пластични Телефон Штанд Организатор, Црна
Свеж

Тру Црвениот Тр58208 Пластични Телефон Штанд Организатор, Црна

DEN 3.33

Достапно.

Продадени како 1 Секој. Организатор на телефонски држач за одржување на вашиот десктоп телефон покачен и лесен за достигнување. Црниот држач за пластичен додаток ЗА СТОМАЧНИ мускули додава стил на вашиот работен простор. Користете самостојно или измешајте и совпаѓајте со други парчиња. Димензии : 15.04 "Л х 10.91"В х 4.41" Х.Организирајте помали канцелариски основни работи во пространата фиока за складирање. Чувајте го вашиот телефон и мали деловни материјали со овој организатор на телефонски штанд. Единствена фиока обезбедува пространо сместување за визит-картички и клипови за хартија за работен простор без неред. Го одржува вашиот телефон покачен за да спречи погрешно поставување и да поддржува лесен пристап. Правоаголен дизајн создавање професионална слика за вашиот работен простор.

Детали

Избор на клиенти