2 пакувања змеј јајце јајце диносаурус мувла силиконски калапи за смола свеќа од глина од животинска јајце јајце дома
Свеж

2 пакувања змеј јајце јајце диносаурус мувла силиконски калапи за смола свеќа од глина од животинска јајце јајце дома

DEN 0.33

Достапно.

Висок квалитет : Овој калап направен од силиконски степен на храна, флексибилност и издржлива за повторна употреба. Големина на производот : Оваа калап вклучува 2 парчиња силиконски калап, големината на мувла е 101*69*20мм и 68*90мм. Како да се користи : Ставете ја калапот на рамно место, истурете ја стопената свеќа/восок/сапун или смола, чекајќи некое време на зацврстувањето на материјалот, а потоа да се демантира. Широко користена : разноврсна калап што може да се користи за свеќа, восок, сапун, глина, чоколада, торта и смола. Најдобар подарок : Идеален подарок за создавање смола уметност за декорација на маса или сапун и уметност од свеќи за топла празничка атмосфера. Висок квалитет : Овој калап направен од силиконски степен на храна, флексибилност и издржлива за повторна употреба. Големина на производот : Оваа калап вклучува 2 парчиња силиконски калап, големината на мувла е 101*69*20мм и 68*90мм. Како да се користи : Ставете ја калапот на рамно место, истурете ја стопената свеќа/восок/сапун или смола, чекајќи некое време на зацврстувањето на материјалот, а потоа да се демантира. Широко користена : разноврсна калап што може да се користи за свеќа, восок, сапун, глина, чоколада, торта и смола. Најдобар подарок : Идеален подарок за создавање смола уметност за декорација на маса или сапун и уметност од свеќи за топла празничка атмосфера. Сосема нов и висок квалитет! Тип : Материјал за ноќно светло Материјал : Силиконска боја : Бела големина : Како што сликата покажува шема : Змеј /јајце пакет вклучуваат : 2 парчиња силиконски калап, само совети за мувла : 1. Додаток на ефектот на светлината и мониторите, боите може да имаат лесно разлика. 2. Ве молиме, оставете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето!.

Детали

Избор на клиенти