6 Сите Нож Од Нерѓосувачки Челик Заеднички-НИВО 5 | Професионално Одделение Кит Сечилото, Премиум Полиран Сите Метал, Прецизност Земјата Работ ,onomономски, Отпорни на
Свеж

6 Сите Нож Од Нерѓосувачки Челик Заеднички-НИВО 5 | Професионално Одделение Кит Сечилото, Премиум Полиран Сите Метал, Прецизност

DEN 819.20

Достапно.

НИВО НА ИЗБОР НА ПРОФЕСИОНАЛЕЦ5 едноделните сложени ножеви од нерѓосувачки челик имаат внатрешен танг со целосна должина, кој е роботски заварен на четири точки на контакт за екстремна издржливост. Ножевите имаат и роботски заварени шевови кои се полирани со огледало. Овие ножеви се лесни, исклучително удобни во раката и се чистат како сон. ПРЕЦИЗНОТО СЕЧИЛО Се Одликува со шупливо мелење обезбедува соодветна точка на свиткување на средината на сечилото од нерѓосувачки челик (наспроти во близина на рачката). Ова сечило се чувствува убаво "скршено" од првиот момент кога го користите-што значи подобро чувство за побрзи стапки на примена, оптимална контрола на сечилото и помазни завршетоци. Полиран за лесно чистење. Алатките ЗА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА НИВО 5 ги поддржуваат сите свои алатки со водечки во индустријата гаранции. Овие едноделни ножеви за кит од нерѓосувачки челик се загарантирани против дефекти во изработката се додека ги поседувате. НЕПОБЕДЛИВА ПОДДРШКА Нашата работа е да се осигураме дека работите што е можно поефикасно со вашите алатки НА НИВО 5 - затоа што времето е пари. Ако ви треба помош, делови или одржување на алатот, нашиот сервисен центар се наоѓа Во Канзас и нашите технички експерти се само повик. ЗА АЛАТКИТЕ НИВО5 ние работиме на старомоден начин : нула компромиси во квалитетот, фер цени, водечки во индустријата гаранции и немилосрдна потрага за 100% задоволство на клиентите. Горда, семејна компанија со седиште во Канзас Сити, Алатките Ниво 5 ја усовршуваат својата линија на алатки за гипс картон од 1997 година. НА НИВО 5, ние работиме на старомоден начин : нула компромиси во квалитетот, фер цени и немилосрдна потрага за 100% задоволство од финишот. Нашето пошироко семејство вклучува илјадници професионални финишери низ САД, Канада и во странство. Нивните средства за живот зависат од квалитетот, перформансите и сигурноста на нашите алатки за гипс картон. Преку нивните ценети повратни информации и култура на тековно истражување и иновации, ги правиме алатките што им го олеснуваат животот на работа, поефикасни и на крајот попрофитабилни.

Детали

Избор на клиенти