Xollar 63 x 48 во големи детски области килими ретро ѓумбир леб човек снегулка мека расадник бебе плејматски килим за детска соба за играње дневна соба спална соба
Свеж

Xollar 63 x 48 во големи детски области килими ретро ѓумбир леб човек снегулка мека расадник бебе плејматски килим за детска

DEN 1483.20

Достапно.

★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така можете да го избришете со партал или да користите правосмукалки. Известување за миење : Не бели и потопено во вода долго време, машина што се мие, се сува суво на ниска температура под 30 степени или само избришете ја чистата со влажна крпа или користете правосмукалка -Играчки Карактеристики : Трајни, лесни, специјални, песни за печење, еднократно деца за употреба во затворен простор и надворешна употреба, за дневна соба, спална соба, кујна, влез, влезна врата, бебе соба -Идеална : Овој удобен килим е Совршени подароци за вашите пријатели, семејства, момчиња девојчиња Деца за бебе туш роденден Домаќинка Божиќна Нова Година и патувања -Пакуван, вклучително и : 1 x деца килим. Големини : 80 x 58 инчи / 72 x 48 инчи / 63 x 48 инчи / 60 x 39 инчи, големи килими за ползење на бебиња и употреба на дневна соба 2.★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба за добро да го украсите вашиот дом и да додадете забава во вашата декорација. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање.Материјал : Големата површина е изработена од пена и Полиестер, издржлив, лесен, еднократно и засадување, килим што не се лизга за 3. Можете да го користите како килим за ползи на бебето, јога мат, дневна соба декор област килим, кујнски килим итн. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. Xollar Kids килим е стилски и уникатен за момчињата момчиња и девојчиња забележуваат дека килимот ќе биде преклопен и ќе се стави во мала парцела за лесен транспорт, ве молиме разоткријте ја и лежете рамно на подот, ќе се опорави за неколку часа! Те молам, не грижи се за набори! -Производски карактеристики 1. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање.

Детали

Избор на клиенти