Ползи во затворен тепих играат мат жирафа животно за дневна соба спална соба едукативен под кат подрачје килим 72x48inch
Свеж

Ползи во затворен тепих играат мат жирафа животно за дневна соба спална соба едукативен под кат подрачје килим 72x48inch

DEN 3.33

Достапно.

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го штити подот, избледе и абење митра-изработена полиестер. 【Големина】 72x48in/183x100cm. 【Меко и издржливо - не само што им дава на луѓето меко чувство, туку е и отпорно на бледнее и не паѓа. Удобната мемориска пена во средина на современиот килим може да ги смири вашите уморни нозе. Може да се чувствувате слободни да легнете на областите на тепих. 【Совршен семеен декор】 Област килим е идеален избор за украсување на домови. Погоден за спална соба, дневна соба, студија, детска соба, градинка, студентски дом, итн. Додадете модерен стил во секоја просторија. 【Совети】 За да се преносни логистички транзит, ќе го преклопиме душекот. Може да има набори кога ќе го добиете килимот во областа. И ќе се опорави по неколку дена. Фетуре на производи : Материјал : Полиестерска ткаенина, пластика што не е ткаени точки на дното. , мека и удобна обоена палска пена пена мат.2.Весав отпорен на абење, не паѓа надолу.3. Дното на земјата користи неткаена ткаенина и точка пластична дното, повеќе анти-лизгачки, трајни. Функција : 1.it е Погоден за спална соба, дневна соба, трпезарија, соба за живеење, кујна, канцеларија, ходник, влез, подови од дрвени предмети, свадбена забава, декор за домови, активности на отворено и повеќе.2. Во секојдневна употреба, користете правосмукалка или размачкајте го тепихот за да ја исчистите прашината/косата, препорачувате да ја избришете дамката со вода, многу погодно за чистење.3. Баринг за површина за играње и игра ќе го направи вашиот дом помоден и топлина, исто така, тоа ќе биде Бидете прекрасен подарок за роднини, родители и така натаму. Совети : За да се преносни логистички транзит, ќе го преклопиме душекот. Може да има набори кога ќе го добиете килимот во областа. И ќе се опорави по неколку дена.

Детали

Избор на клиенти