Ноќта на вештерките Елен Еднократно Ручек Кутија Кулер Рамо Торба За Возрасни, Термална Кутија За Ручек За Канцеларија Работа Училиште Пикник Изолирани Ручек Торб
Свеж

Ноќта на вештерките Елен Еднократно Ручек Кутија Кулер Рамо Торба За Возрасни, Термална Кутија За Ручек За Канцеларија Работа

DEN 271.84

Достапно.

Издржлив Материјал# - Внатрешната Обвивка на Оваа Кеса За Оброци Е Изработена од Еколошки Материјал Од Алуминиумска Фолија Кој Е Отпорен на Истекување и Лесен за Чистење, А Внатрешноста е Обложена со Бисерен Памук, Кој Има Подобар Ефект на Топлинска Изолација. Надворешноста е Заштитена Со Издржлива И Водоотпорна 300д Оксфордска Ткаенина. за да ја одржувате храната ладна/топла/свежа со часови, совршена за оброци во движење, излети, патувања, ручек во канцеларија, училиште, плажа и многу повеќе!. ●ПРЕМИУМ КУТИЈА за РУЧЕК Отпорна На Истекување И Топлинска Изолација - која е мека,отпорна на истекување и лесна за чистење. Изолираниот Дизајн Чувајте Ја Храната Ладна/Топла/Свежа Околу 6 Часа, Оставете Го Вашето Семејство И Децата Да Доживеат Свежа И Здрава Храна. `+Разумна големина : Големината на Оваа Изолирана Торба За Ручек Е 24 х 16 х 15,5 см/9,4 х 6,3 х 6 ИНЧИ, Со 24 Инчи Ремен За Рамо, Што Ви Обезбедува Многу Простор За Држење Контејнери За Храна, Салата, Закуски, Сендвич, Пијалоци И Овошје И Така Натаму. ●РАЗНОВРСНОСТ● : Оваа Торба За Ладилник За Ручек Е Идеална За Многу Прилики како Што се Работа, Патување, Пикник, Плажа и Многу Повеќе. Тоа Ве Тера Да Уживате Во Вкусна Вкусна Храна Во Секое Време, Оваа Торба За Ручек Е Погодна За Сите Возрасни Групи - Деца, Момчиња Тинејџерки, Возрасни, Мажи, Жени. Погоден Е И За Вклопување Во Ранец. €Совети за купување-ве Молиме слободно контактирајте не ако има некаков проблем, веднаш ќе се справиме со тоа.

Детали

Избор на клиенти