Пелена Торба Розова Жолта Вселенска Ракета Астронаут Вселенско Летало Планета Морнарица Голем Капацитет Патување Дневен Ранец
Свеж

Пелена Торба Розова Жолта Вселенска Ракета Астронаут Вселенско Летало Планета Морнарица Голем Капацитет Патување Дневен Ранец

DEN 811.20

Достапно.

Чантата може да стои кога е празна. Мултифункции : Може да се користи за училиште,работа,спорт,патување,екскурзии,шопинг,кампување,пешачење,одмор,викенд,на отворено,мама торба.Чантата може да стои кога е празна. Структура на ранец : 1 голем главен џеб, 1 преден џеб со патент, 2 странични отворени џебови,4 внатрешни мали засолништа, повеќе џебови дизајнот може да ги направи вашите работи во ред.Чантата може да стои кога е празна. Рачни Ремени : Постојат Рачни Рачки, можете да го користите како чанта. Мултифункции : Може да се користи за училиште,работа,спорт,патување,екскурзии,шопинг,кампување,пешачење,одмор,викенд,на отворено,мама торба. Најдобар Подарок за семејства, пријатели,како подарок за роденден,подарок за свадба, подарок за фестивал. Ремени За рамо : Прилагодлив засилен армиран ремен за рамо.

Детали

Избор на клиенти