Штанд за Кекси од 3 Нивоа змејбту Со Златна Прачка Пластична Фиока За Десертна Кула Смешна Свиња Што Летаат Замав Виножито Шема Овошни Бонбони Дисплеј За Свадба Род
Свеж

Штанд за Кекси од 3 Нивоа змејбту Со Златна Прачка Пластична Фиока За Десертна Кула Смешна Свиња Што Летаат Замав Виножито Шема

DEN 623.68

Достапно.

кога не го користите, тие можат лесно да се расклопат за да заштедат простор за складирање. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава декорација на домот. Исплакнете Со Вода И Оставете Да Се Исуши Пред употреба. Пријатна Декорација За Вашата Забава : трислојната маса за десерти користи златна рачка, со дизајн во облик на срце, благородна и елегантна, погодна За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденденската забава, годишнината, тушевите за бебиња, пекарите, церемониите за дипломирање, Свадбата, Свршувачката, затоплувањето На Куќата и сите други тематски забави. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај. Мравки : пластика за храна+додатоци од легура на цинк. може повторно да се употреби. не користете тврди предмети за да ја изгребете површината. 3 : Висината на Комплетната Маса За Десерти е 32см/12,5 инчи, А Чиниите се 21см/8,3 инчи, 24см/9,4 инчи, 27см/10,6. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. ●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и нетоксична. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. 7 : Не користете Тврди предмети за да ја изгребете површината. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. Овен : трислојниот послужавник за храна е погоден За Божиќна забава, попладневен чај, свадба, роденденска забава, забава итн. Овен : БИДЕЈЌИ Десите се Направени Од Пластика, Ве Молиме Држете го Подалеку од Висока Температура и Оган. ●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со поврзување на нивоата со цврста рачка и завртки.

Детали

Избор на клиенти