Џек Лифт Точка Рампа, 4 парчиња Џек Лифт Подлога Кревање Пакови Гума Црна Авто Додаток Одговара За C5 C6
Свеж

Џек Лифт Точка Рампа, 4 парчиња Џек Лифт Подлога Кревање Пакови Гума Црна Авто Додаток Одговара За C5 C6

DEN 1337.60

Достапно.

●Само специјален автомобил ● оваа Подлога за Подигнување На Дигалки е специјално дизајнирана да го обезбеди истото склопување и функции како оригиналната верзија во одредена година, бренд и модел на возило. Овој производ е Многу Погоден За C5 Z06 97-04, Погоден За Стандарден C6 Купе и Кабриолет 2005-2012. ●Супериорен материјал●Оваа Алатка За Дигалка За Дигалки За Дигалки Е изработена од Гума, што може да обезбеди нашите производи да бидат абење , високо темпо , стареење , цврсти и издржливи и да го продолжат работниот век на производот до одреден степен. Ве молиме внимателно проверете ги спецификациите и моделите на производот пред да купите Џек Влошки Џек Пакови, искрено се надевам дека нашите производи може да ви донесе совршено искуство, ви посакувам среќен шопинг!. Како да се користи кога го користите Овој Приклучок Влошки Џек Пакови, вметнете ја подлогата за подигнување во отворот за водич на рамката, ротирајте ја и олабавете ја. Кога ја ставате раката за подигнување или подниот приклучок, подлогата ќе остане во првобитната положба. Пред да го возите возилото, ве молиме подигнете ги влошките за дигалки за да ја олесните употребата и отстранувањето. ●Сигурен квалитет● Оваа Подлога За Подигнување На Дигалката е со сигурен квалитет. Фабриката произведува во строга согласност со барањата на производот, строга внатрешна контрола и спецификациите и квалитетот ги исполнуваат стандардите на производот. Можете да ги купите и користите нашите производи со доверба. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Подлога За Подигнување На Јаскек : Гумена Боја : Црна Опрема : Одговара За C5 Z06 97-04 Одговара За Стандардно C6 Купе и Кабриолет 2005-2012 ЗАБЕЛЕШКА : Овие НЕМА да одговараат За C6 Z06 2006-2012 / ZR1 / Гранд Спорт. Пакет Листа : 4 х Џек Лифт Рампа.

Детали

Избор на клиенти