Зачувајте го тројниот систем на жилет 6CT, 1 еа
Свеж

Зачувајте го тројниот систем на жилет 6CT, 1 еа

DEN 639.84

Достапно.

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов. Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалност, основно чистење, инспекција и пакување. Производот се испорачува со сите релевантни додатоци и може да пристигне во генеричка кутија. Зачувајте го системот за троен брич со сечила за замена овој BPA бесплатен Triple Razor доаѓа со две сечила за замена и има ергономска рачка која е 100% рециклирана #5 пластика и целосно се рециклира по употребата. Сечилата покриени со титаниум имаат лента за подмачкување на витамин Е и алое за дополнителна удобност и се лесни за отстранување и замена. Пакетот може да се употреби како пат за патување и е направен од обновливи извори на дрво. Достапно во разновидни бои. Мерки за производи : 1.625x1.0x6.25 Произведено во : Изработено во САД.

Детали

Избор на клиенти