COVERGIRL Топење Pout Металик Течен Кармин, Засилен, 0,3 Унца
Свеж

COVERGIRL Топење Pout Металик Течен Кармин, Засилен, 0,3 Унца

DEN 103.20

Достапно.

Интензивно пигментирани. Гел кремот се чувствува флексибилен, никогаш вкочанет. Не леплива или леплива. Метален кармин натопен со хранливи состојки и боја со висока дефиниција која се чувствува кадифено мека. Споредете Со Течен Кармин од 20 долари. Перница мек апликатор за гел што непречено се лизга. Пробајте наспроти престижен течен кармин. За боја толку жешко, тоа е стопен! Нова КОВЕРГЕРЛ Топење Пут Металик Течните Кармини ви даваат супер богата боја со големо влијание. Овие метални кармини се внесуваат со хранливи состојки и лесно се лизгаат за мазна завршница.

Детали

Избор на клиенти