ДОДАТОЦИ Organiz Организатор На Багажникот Карго Мрежа За Линколн Авијатичар 2020-2022-Товарна Мрежа Во Стилот На Подот За ТЕРЕНЕЦ - Премиум Мрежен Организатор На Багажни?
Свеж

ДОДАТОЦИ Organiz Организатор На Багажникот Карго Мрежа За Линколн Авијатичар 2020-2022-Товарна Мрежа Во Стилот На Подот За ТЕРЕНЕЦ

DEN 2.33

Достапно.

Што го прави овој производ посебен?Оваа неверојатна товарна мрежа за автомобил е целосно изработена од најлон за дополнителна издржливост и цврстина. Се потпираме на проверени добавувачи и врвни технологии за производство за да создадеме одлични производи што ги користат возачите ширум светот. EACSESSORIES EA се фокусира на развивање на нови и напредни додатоци за автомобили кои го прават вашиот секојдневен живот подобар. х1 Карго нето х4 куки. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран! Оваа Товарна Мрежа Во Стилот На Задниот Багажник ги спречува вашите намирници, спортска опрема или други додатоци да се движат во багажникот. Мрежата за автомобили за багажникот е индивидуално дизајнирана за секој модел на автомобил и доаѓа со соодветни додатоци за брза и лесна инсталација. Оваа Товарна Мрежа нема никакви куки или јамки! Ве молиме проверете го пред купување! Оваа Товарна Мрежа Има 2 Јажиња За Инсталирање во Багажникот! Ве молиме погледнете Ги сите наши слики за детали!. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили. Компатибилност : овој организатор на багажникот за Линколн Авијатичар е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Мрежата на багажникот е лесна и лесно се остава кога не се користи.

Детали

Избор на клиенти