НОВЕИ Акрилик Слатка Чивава Куче Обетки Висат Капка За Жени Деца Кученце Животно Миленичиња Накит Подарок Шарм
Свеж

НОВЕИ Акрилик Слатка Чивава Куче Обетки Висат Капка За Жени Деца Кученце Животно Миленичиња Накит Подарок Шарм

DEN 0.67

Достапно.

Слатки Животински Обетки. Акрилни обетки, безбедност,мала тежина,никел и без Олово, Хипоалергични. Тежина на обетки : 2,6 гр, двете страни, А НЕ 3Д. Големина : 34мм х 23мм приближно и 1,34 "висока и 0,91" ширина. Ние се гордееме со нашата услуга за клиенти и даваме се од себе за брзо испраќање предмети До вас нашиот дизајн е уникатен, не можете да го најдете истиот дизајн покрај "НАКИТОТ ЊУИ", неговиот дизајн Од Линда Лонг накитот ЊУИ ви дава 60-дневна гаранција за враќање на парите. Дизајн и Производство ОД НОВЕИ Накит НОВЕИ ИМААТ АВТОРСКИ ПРАВА.

Детали

Избор на клиенти