Есенски И Зимски Еднобојни Деца Плетена Родителска Детска Капа Топла Волнена Плетена Капа Капи
Свеж

Есенски И Зимски Еднобојни Деца Плетена Родителска Детска Капа Топла Волнена Плетена Капа Капи

DEN 0.33

Достапно.

100% Плетење Памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Црна Кофа Капи. Забавен, секојдневен и оптимистички изглед кој доаѓа со совршена боја за секого. Тренд наоколу и почувствувајте ја удобноста на оваа капа за додатоци за сите претстојни топли денови. Направете или скршете со капа што ќе ја заврши работата за секоја внатрешна/надворешна пригода. Сакаме да имате одлична капа за која секогаш е подготвена, соодветна облека, прилагодени персонализирани дела, улична облека, одмори и многу повеќе. Одговара на повеќето луѓе : капачето е доволно еластично за да одговара на повеќето луѓе, добро И за мажите И за жените Удобно за носење : овие капачиња за часовници се изработени од полиестер, без мирис и , издржливи и без засенчување, што ви овозможува удобно носење искуство дизајн На Рабови : можете да навивате според вашите потреби, да се тркалате високо за да го направите плетеното капаче на часовникот мало или да паднете за да создадете друг стил. Бејзбол капачето има структурирани предни панели што и помага на шапката да ги одржува своите оригинални контури. Бејзбол капа ја спојува дишењето на памукот, истегнувањето и јачината на еластанот за да обезбеди неспоредлива удобност и издржливост. Композитна Структура : бејзбол капачето прифаќа двослојна структура на висококвалитетна памучна крпа и мрежа што дише со извонреден вез, густа, издржлива, мека и дише. Прилагодливо затворање на металната тока назад. Оваа меки кофа шапка веднаш вашиот изглед, што го прави повеќе шик и модерен, и работи совршено со било која облека Надградба на вашиот отворено со најдобра обична софистицираност може да се побара. Раширете се од елегантна до тропска летна забава каде и да одите, земајќи ја празнатаesетска удобност на сосема ново ниво. Вашите релаксирачки денови едноставно станаа многу подобри!. Класичен рибар : ве молиме имајте предвид дека шапката е мала и не може да ви го покрие увото откако ќе се навивате; зимската капа оди добро со различни тимови, лесно се загрева и прави да изгледате стилски; Забелешка : шапката може да го покрие горниот дел од главата, ве молиме потврдете го стилот пред да нарачате.

Детали

Избор на клиенти