Сонце Мејсон Копродукции. Капаци Со Сламена Дупка 6 Парчиња, Зелен Гингам
Свеж

Сонце Мејсон Копродукции. Капаци Со Сламена Дупка 6 Парчиња, Зелен Гингам

DEN 2.67

Достапно.

Вклучени се 6 редовни капаци на устата. Сламена дупка во секој капак. Зелена гингам шема. Одлично за сите специјални прилики, како што се роденденски забави, тушеви за бебиња, невестински тушеви и свадби. Сонце Мејсон Копродукции. 80020 Мејсон Тегла Метални Капаци Со Сламена Дупка и громет, Гингам Грин, 6 Пакет. Редовна мејсон тегла уста 2.75 " (70мм) големина. Громет печат на сламена дупка за обезбедување на слама. Свртете ја секоја обична тегла мејсон во земја што пие чаша. Одлично за сите специјални прилики, како што се роденденски забави, тушеви за бебиња, невестински тушеви и свадби.

Детали

Избор на клиенти