Yyzzh симпатична мрзлива хипстер животинска спиење дрва кутија за подароци зимска шума истегнат бебешко седиште за бебиња, новороденче крошна, медицинска сестра, до?
Свеж

Yyzzh симпатична мрзлива хипстер животинска спиење дрва кутија за подароци зимска шума истегнат бебешко седиште за бебиња, новороденче

DEN 1.00

Достапно.

80% полиестер + 20% спандекс. Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки ;. Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; висока еластична ткаенина, мека до Допир, еластичен и издржлив, лесен за чување и повеќенаменски и повеќенаменски; , ќебе, сонце, подлога за замена, итн. Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ;. Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци; нека мајката удобно дојат во секое време , каде било, заштити приватност; мала и лесна по преклопувањето, лесен за носење;. Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; ве молиме измијте го пред прво користете. Животинско спиење на дрва што држи кутија за подароци зимска шума, истегнат бебешки автомобил, покритие за новороденчиња, доенчиња за доење, доење на капакот за доење, дишејќи зимска марама за момчиња девојчиња [применлива сцена] : крошна на седишта за автомобили, марама за медицинска сестра, обвивка за количка, капакот на шетачот за бебиња, капакот на високи стол , капакот на пелена, медицинска сестра пончо, итн. Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; Целосно печатење на лице; Одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки; Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; Висока еластична ткаенина, мека на допир, еластична и издржлива, лесна за складирање и повеќенаменска цел; разноврсна : повеќе-употреба на доење на доење, не само како корица на седиштето на автомобилот, туку и како покривка на количката, капакот на шетачот, висока покритие на столот, шал, шал, ќебе, сонце, подлога за замена, итн; Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе; приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, кога вашето бебе спие во шетач или седиште за автомобили, обезбедете атмосфера пријателска, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци, странци, странци ; Нека мајката удобно дои во секое време, каде било, да ја заштити приватноста; Мала и лесна по преклопувањето, лесни за носење; упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; Ве молиме измијте го пред првата употреба.

Детали

Избор на клиенти