Yyzzh Magic сирена скали злато зелена портокалова риба скала 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл Апотекарска тегла поставена за орг
Свеж

Yyzzh Magic сирена скали злато зелена портокалова риба скала 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук,

DEN 550.40

Достапно.

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли;. Материјал : пластика; Печатење : еднострано печатење на страната на конзервата, без печатење на капакот и на дното;. Функција : Транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремен со резервоарот, изолирано и водоотпорно и го штити складирањето; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајно; Функција : Може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, и лесно е да се земат и чуваат, додека ги чувате бањата и масата за облекување чиста и уредна;. Применлива сцена : Добри елементи за украси, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. Yyzzh Magic сирена скали злато зелена портокалова боја риба скала 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл, апотекарска тегла поставена за бања канистер за складирање на шминка организаторизираат : 10,5 (ч) x 7 (г) см / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучете 4 артикли; материјал : пластика; Печатење : Едовно-еднострано печатење на страната на конзервото тело, без печатење на капакот и на дното; карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремена со резервоарот за тело, изолацијата на прашина и водоотпорно и го штити складирањето ; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајни; функција : може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, а лесно е да се Земете и чувајте, додека ја одржувате масата за бања и облекување чиста и уредна; применлива сцена : Добри елементи на декор, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, Исто така совршен во кујната или канцеларијата.

Детали

Избор на клиенти