Inewgogo морски школки starвездени риби 2 пакувања памучни брисеви на топката на топката организатор диспензерот пластични контејнери за бања со капаци со капаци на кон?
Свеж

Inewgogo морски школки starвездени риби 2 пакувања памучни брисеви на топката на топката организатор диспензерот пластични контејнери

DEN 664.00

Достапно.

Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. Пакет вклучува- избор 1 : Две пакувања. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Материјал : - Пластика Пс. - Избор 2 : Четири пакувања. - Совршено складирање за памук, памучни топчиња, конец, тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн . Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. 【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење., Погоден за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршена за кујната или канцеларијата. Тоа е совршен додаток на постојниот декор. Топла услуга : Ако нешто тргне наопаку со вашите пластични тегли, ве молиме контактирајте не веднаш, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро!. Тоа е совршен додаток на постојниот декор.

Детали

Избор на клиенти