Среден Клип За Коса За Жени Девојки, 1,3 Инчни Клипови За Коса Со Нокти Средна Мат Финиш Клипови За Вилица За Коса Што Не се лизгаат Додатоци За Стилизирање На Коса Кл?
Свеж

Среден Клип За Коса За Жени Девојки, 1,3 Инчни Клипови За Коса Со Нокти Средна Мат Финиш Клипови За Вилица За Коса Што Не се

DEN 2.33

Достапно.

●Избрана Боја●комплетот вклучува 20 парчиња клипови за нокти за коса, има 2 од секоја боја, целата мат завршница.Вклучувајќи розова,жолта, темно зелена, каки, темно црвена, портокалова, кафеава, црна, темно сина, сина сива.Голем избор бои одговара на различни стилови на девојки облекување. ●Средни Големини●Изработени од висококвалитетна смола за КОМПЈУТЕР,1,3 инчи/3,25 см во ширина,само 0,2 унца тежина.Овие клипови се идеална големина-не гигантски, а не мини. Тие се во среден / мал опсег. Ако имате многу волумен или погуста коса, овие ќе работат добро како клип за шишки или делумно држење подалеку од лицето.Ако имате средна дебелина на косата, можете да користите еден клип за да направите опашка. ●Без Лизгање Има заби од мал ред внатре за да имате подобра влечна сила/зафат на вашата коса од другите клипови. Покрај тоа, клиповите имаат малку мат-силиконски текстуриран слој за да го зголемат "зафатот".Но, тоа може да се лизне на свиленкаста коса. €Кутија Пакет € Спакувани Во хартија за рециклирање кутија, како совршен подарок избор за вашата девојка, мајка, сестра или себе си на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. `+Пријателска Услуга За Клиенти Имаме голема доверба во нашите производи.Секој производ НА AMМИ доаѓа со 18-месечна гаранција и Задоволителна услуга за клиентите.За прашања поврзани со квалитетот, дозволена е замена или враќање на средствата. Спецификација : Материјал : КОМПЈУТЕР смола И метална Легура Боја : црна, сина, морнарица, зелена, портокалова, розова, светло-кафеава, канелени, итн. Големина : 1.5*0.8*1.3 инч (3.75*2*3.2 См) Максимална Ширина На Отворање : 2 инчи / 5 См Тежина : 0,2 мл секое Пакување Вклучува : 20 х Фини Клипови за Коса 1 х Елегантна Кутија За Подароци Идеална За : Девојки, тинејџери, жени, дами, мајка и ќерка. Применлив Тип На Коса : Долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средно густа коса, густа коса.

Детали

Избор на клиенти