Навитех Тиркизна Патување Тешко Случај Компатибилен Со Vtech Kidibuzz
Свеж

Навитех Тиркизна Патување Тешко Случај Компатибилен Со Vtech Kidibuzz

DEN 1.67

Достапно.

Еко-Пријателска ЕВА СО висока Густина. Џеб за складирање на батерии, кабли и додатоци. Целосна заштита со мека внатрешна перница што го опкружува вашиот уред. Еластична лента за да се осигурате дека вашиот уред е безбеден и безбеден. Доказ за прскање и отпорен на вода.

Детали

Избор на клиенти