Азумаја Кт-109 Котацу Грејач Маса, W35, 5 x D23, 7 x H15, 0 Инчи, Природен Орев И Гума Дрво Маса Материјал, Дома И Живеење, Правоаголник Форма Со Орев Кафеава Боја
Свеж

Азумаја Кт-109 Котацу Грејач Маса, W35, 5 x D23, 7 x H15, 0 Инчи, Природен Орев И Гума Дрво Маса Материјал, Дома И Живеење,

DEN 2.33

Достапно.

Котацу Грејач Со Орев Кафеав Правоаголник Форма Маса Врвот (W35. 5 x D23, 7 инчи)Со Сите Сезони Како Масичка. Лесно Кд Мебел се соберат И Маса Врвот Отстранување за употреба kotatsu / Висината На Масата Е H15, 0" инчи од земјата. Оваа Маса котацу има специјални 4 агли што можат да ги држат и заглават за утешителот На Футон кога Ќе го ставите утешителот На Футон помеѓу горниот дел од масата. Природни Цврсти Гумени Нозе И Орев Кафеав Фурнир Хоризонтална Површина Маса Врвот со Сатенска завршница. Електричен Котацу Грејач Тип : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-Напон, 510-Вати и 50-60 Hz (MSU-501 H) со рачно Копче За Контрола На Температурата и вклучен/Исклучен приклучок за кабел за напојување. Можеби ќе треба конвертор на напон Од Јапонски 100 V во сад 120v за електричен Дом И Живеење во САД. Грејачот ќе се стартува топло околу 10 до 15 секунди по вклучувањето на грејачот. Овој производ е многу популарен Во Јапонија. Оваа Јапонска Табела Со Правоаголна Форма На Грејач Котацу (Азумаја / КТ-109) има НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-Напон, 510-Вати и 50-60 Hz за Јапонско Живеење Дома. Можеби ќе треба конвертор на напон ВО сад 120v оние за сад електричен Дом и Живеење. Изработена Од Висококвалитетно Природно Цврсто Гумено Дрво И Природен Дрвен Фурнир Од Орев На Врвот Со Сатенска Завршница. *Отворена Големина на Екранот на производот : W35, 5 "x D23, 7 " x H15, 0" (инчи) * Тежина На Екранот На Производот : 31.0 LB (14kg) *Максимално Вчитување На Врвот На Масата : 45 LB (20kg) *Големина На Пакетот : W38" x D26" x H5 " (инчи) *Тежина На Пакетот : 40.0 фунти (18kg). *Тип на грејач : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-Напон, 510-Вати и 50-60 Hz (MSU-501 H) со рачно Копче За Контрола На Температурата и вклучен/Исклучен приклучок за кабел за напојување. *Овој производ Е Лесен Кд Мебел соберат И Маса Врвот Отстранување За употреба Kotatsu. *Потекло на производот : Направено во Виетнам. * Контрола На Квалитетот на производот : Од Азумаја Јапонија . Овој производ е многу популарен Во Јапонија.

Детали

Избор на клиенти