Fifor Tension Pole Toush Caddy, 4-ниво на затегнување Пол од не'рѓосувачки челик Организатор за туширање, 55 до 102инч, прилагодливо складирање на полица за туширање во када
Свеж

Fifor Tension Pole Toush Caddy, 4-ниво на затегнување Пол од не'рѓосувачки челик Организатор за туширање, 55 до 102инч, прилагодливо

DEN 3.00

Достапно.

【Rustproof Не'рѓосувачки пол】- Туш кади агол е конструиран од не'рѓосувачки шипки на СУС 304 кои можат ефикасно да спречат да 'рѓосаат. Поради различни методи за мерење, може да има грешка од 0-2 см . 【Собрание】- Нашиот туш кади доаѓа со етикетирани парчиња за да разликувате делови и ви требаат околу 20 минути за да ги соберете.9*55-102 INCHESSCOPE на апликација : Бања, кујна, тоалет, итн. Благодарение на пластичната полица, многу е полесно да се чистат од металните корпи.

Детали

Избор на клиенти