[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за дронови за DJI Mini 2 Gimbal Signal PTZ алатка за тест за кабел/уред за Mavic Mini 1/2/SE Камера на камерата Флексот за поправка на жицата за ?
Свеж

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за дронови за DJI Mini 2 Gimbal Signal PTZ алатка за тест за кабел/уред за Mavic Mini

DEN 337.12

Достапно.

Лесен и лесен за инсталирање. Изградбата на голема јачина обезбедува леснотија и ригидност. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правење поправки повеќе безгрижни ,. Совршен погоден за DJI Mini 2/SE, Mavic Mini. Лесен и лесен за инсталирање. Изградбата на голема јачина обезбедува леснотија и ригидност. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правење поправки повеќе безгрижни ,. Совршен погоден за DJI Mini 2/SE, Mavic Mini. За DJI Mini 2 Gimbal сигнал PTZ кабел Алатка за тест/уред за Mavic Mini 1/2/SE Камера на камера, фиксна фиксна жица Поправка на жица Делумки : Сите сигнални PTZ кабел беа тестирани пред испорака, купете со доверба! : За dji mini 2for dji mini sefor dji mavic mini како да се користи? 1, сите светла на = работен кабел2, кабли со краток спој и кабли за копирање на кои се наоѓаат линиските секвенци не можат да бидат тестирани : , насилното расклопување може да го уништи пристаништето. Ви благодариме! Пакување вклучуваат : 1 парчиња PTZ кабел или алатка за тест 1 PCS.

Детали

Избор на клиенти