Организатор на продолжен Кабел, Држач За Продолжен Кабел за Организација И Складирање На Гаража, Тешки Ремени За Складирање Кабли, Црева и Јажиња, Со Тока Од Триаго?
Свеж

Организатор на продолжен Кабел, Држач За Продолжен Кабел за Организација И Складирање На Гаража, Тешки Ремени За Складирање

DEN 223.84

Достапно.

Најлон. Држач за продолжен кабел со тока од триаголник може да се закачи на клинци, куки, јажиња, Челична жица, Бодликава жица и метални прстени. Користете организатор на продолжен кабел за организација и складирање на гаража, Исто Така Погоден за куќа, двор, барака за складирање, работилница, автомобил, брод или Р.в. Организирајте се и останете организирани. Тешки ремени за складирање изградени од 900 негирачки најлонски материјал и тока од триаголник. Максимална носивост до 50 килограми, животен век на циклусот повеќе од 10.000 пати. Лесни за закачување продолжни кабли, големи кабли и кабли за апарати, мрежни жици и генераторски кабли, електрични кабли и кабелски алати, црева за миење и црева за градина и базен, црева за воздух и вакуум и други големи црева или јаже. Овој сет на кабелски ремени вклучува 8 пакувања (2 Мали, 3 Средни и 3 Големи), може да ги пакуваат продолжните кабли со различни големини.

Детали

Избор на клиенти