Стоматолошки асистент елф маица, стоматолошки асистент Божиќна кошула, божиќен стоматолошки асистент ТЕ, подарок за Божиќ за стоматолошки
Свеж

Стоматолошки асистент елф маица, стоматолошки асистент Божиќна кошула, божиќен стоматолошки асистент ТЕ, подарок за Божиќ за

DEN 271.84

Достапно.

100% памук. 100% памучен материјал : Нашите производи се дизајнирани и печатени во САД. (Содржината на влакна може да варира за различни бои). 100% гаранција за задоволство : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе ви го дадеме најдоброто решение во рок од 24 часа. Брза испорака : Предмети се испорачуваат директно од САД. Одлични идеи за подароци : Фатете го сега и направете го совршен подарок за себе или за вашите сакани на роденденот, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, годишнината, Денот на мајката, Денот на таткото, новогодишната ноќ, Денот на вineубените или само обична облека. Големина и боја : работи точно до големината. Погледнете слики за сите бои. Лесна ставка за носење што не можете да ја најдете на кое било друго место. Нашите маици се дизајнирани и печатени во САД со 100% памук пред-преводен, меко затегнување за удобно чувство, достапно во повеќе големини и бои. Ние настојуваме да понудиме Уникатни и трендовски производи за да се чувствувате добро цело време. Сесрдно ги слушаме желбите на клиентите да дојдат до најимпресивни и модерни предмети. Нашите ново дизајнирани производи можат да бидат персонализирани за секого од сите возрасти затоа што веруваме дека секоја маица ќе пренесе скриена порака. Идеја за подароци за семејството или пријателите на роденденската забава, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, годишнината, Денот на мајката, Денот на таткото , Новогодишна ноќ, Денот на вineубените или само обична облека. Време на обработка на нарачки и време на испорака. Може да го спарите овој основен врв под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште секој пат насекаде. Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи онолку колку што уживаме да ги ставите достапни за вас. Ве молиме, забележете : 1. Вистинската боја може да варира малку од онлајн сликата заради различни поставки на екранот на уредот.2. Поради рачно мерење, оставете мало отстапување во податоците.3. Миење на рака/машина со ладна вода. Не исушете чист, сув рамен. Избегнувајте употреба на белило.4. Ве молиме, потврдете ја големината според нашата табела со големина наместо фотографиите. Ако не можете да го најдете одговорот на вашето прашање, не двоумете се да не контактирате. Ние сме тука да ве поддржиме во рок од 24 часа. КУПИ СЕГА!.

Детали

Избор на клиенти