DNHCL 3 ПАРЧИЊА 4 инчен Бела Шминка Чист Памук Во Прав Издувам, Тркалезна Мека Сунѓер Во Прав Издува Козметички Шминка Во Прав Пуфки Шминка Алатка
Свеж

DNHCL 3 ПАРЧИЊА 4 инчен Бела Шминка Чист Памук Во Прав Издувам, Тркалезна Мека Сунѓер Во Прав Издува Козметички Шминка Во Прав

DEN 2.33

Достапно.

Прашок издувам материјал : памук велур сатен; Голема големина, околу 4 инчи. Прав издувам е мека и еластична која е направена од природата памук.Нежна и мека за кожата.Професионална алатка за шминка. Со овој сунѓер нема да има област со премногу или премалку шминка бидејќи помага темелно да се рашири основата. Професионална шминка tool.It поставува шминка за подолготраен изглед. Користете За Шминка За Лице или Нега на Кожата и многу меко,Меко-доволно добро ја бере пудрата. Пакетот вклучува : 3 * бел Козметички прав издувам во Прав издувам материјал : Памук велур Сатен Големи димензии, околу 4 инчен прав издувам боја : Бела шминка природна и убава со овој памук во прав издувам може да се исплакне со бебешки шампон или било кој сапун со низок сапун, едноставна алатка која ќе ве натера да станете совршен шминкер добар додаток за шминка за дами и девојки.

Детали

Избор на клиенти