Дајсон ХС03 Корале Никел/Фуксија Пегла За Коса
Свеж

Дајсон ХС03 Корале Никел/Фуксија Пегла За Коса

DEN 4799.84

Достапно.

ИНТЕЛИГЕНТНА КОНТРОЛА на ТОПЛИНА : Интелигентната контрола на топлината реагира на дебелината, текстурата и должината на вашата коса и автоматски ја контролира температурата за оптимални резултати за стилизирање. Манган бакар легура избрани за својата флексибилност, сила, и топлинска спроводливост. OLED екранот го прикажува нивото на батеријата, контролата на температурата и статусот на полнење за време на употребата. ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Три прецизни поставки за топлина (330°F, 365°F И 410°F) за да одговараат на типот на вашата коса, должината и саканиот стил. Единствениот пегла со флексибилни плочи што се обликуваат околу вашата коса, собирајќи ја уредно заедно на секое поминување. Со собирање коса за поголема контрола, ова овозможува полесен стисок при стилизирање. АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ и БЕЗБЕДНОСНА БРАВА : Се исклучува по 10 минути неактивност за дополнителен душевен мир, а плочите се заклучуваат за непосредно складирање по употреба. МАКСИМИЗИРАЈТЕ ГО ВРЕМЕТО НА ТРЧАЊЕ со ПРИКЛУЧОКОТ за ПОЛНЕЊЕ : Ставете го вашиот Исправувач / стајлер Dyson Corrale во пристаништето кога не се користи и помеѓу деловите за да го продолжите времето на работа. Секогаш започнувајте со 100% полнење за оптимални перформанси. Целосно полнење за само 70 минути. До 30 минути стајлинг без кабел. ПОДГОТВЕНИ ЗА ПАТУВАЊЕ : Универзален напон и функција подготвена за Лет ви овозможуваат да патувате во странство со вашиот исправувач. Дајсон ХС03 Корале Никел/фуксија пегла за коса (Обновена).

Детали

Избор на клиенти