Тофику Визит Картички НАПРАВИ САМ Празни Картички Бели Картони Бела Крафт Хартија Боја Картон Студија Флеш Картички Круг Агол Мноштво На Употреба 3 Кутии За Матема
Свеж

Тофику Визит Картички НАПРАВИ САМ Празни Картички Бели Картони Бела Крафт Хартија Боја Картон Студија Флеш Картички Круг Агол

DEN 211.84

Достапно.

Прилагодлива големина за погодно носење со вас на патувања, одмори или во секојдневниот живот. Производот има нежен изглед. Дизајниран во лесна големина за лесно носење, погоден за дома, канцеларија, училиште и патување. Производот, исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, тие ќе го направат тоа. Материјал од висока класа, производот е издржлив. Совршено за снимање вокабулар или брзо забележување, навикнато на сите ваши списоци и потсетници. Производот е мал и пренослив. Најдобри дневни меморандуми за ученици, патници, канцелариски работници и наставници итн. Опис Сакате веднаш да запишете неколку кратки текстови или белешки за да ве потсетат на важни ставки? Преносливите Меморандум Картички лесно ќе ги задоволат вашите потреби. Кога читате книги, можете да ги користите и за правење белешки. секојдневна потреба и за домашна и за канцелариска употреба. Карактеристики-боја : бел материјал : крафт хартија - големина : 9, 20х5, 60х0, 10см/ 3, 62х2, 20х0, 04во-Прилагодлива големина за погодно носење со вас на патувања, одмори или во секојдневниот живот. Производот има нежен изглед.- Најдобри дневни меморандуми за ученици, патници, канцелариски работници и наставници итн.- Дизајниран во лесна големина за лесно носење, погоден за дома, канцеларија, училиште и патување.- Совршено за снимање вокабулар или брзо забележување, навикнато на сите ваши списоци и потсетници. Производот е мал и пренослив.- Производот, исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, тие ќе го направат тоа. Материјал од висока класа, производот е издржлив. Пакет Вклучувајќи 3 х Кутии Картички.

Детали

Избор на клиенти