Сенран Кагура 4ал Наспроти - Плејстејшн 4
Свеж

Сенран Кагура 4ал Наспроти - Плејстејшн 4

DEN 3.00

Достапно.

Малку Понасилно, Малку Посекси и Еден Тон Позабавно - раздвижените нинџа девојки од серијата одат на плажа, летајќи високо во живи битки со побезобразни потези од кога било досега. Најголем Список Во Историјата На Сериите-со над дваесетина ликови што можат да се играат, секој со свој стил, техника и улога во приказната, има шиноби за да одговара на секој вкус и предност. Подобрените Производствени Вредности Ја Оживуваат Приказната-Динамичните агли на камерата, експресивните анимации и целосните сцени со кроење аниме даваат искуство за раскажување приказни за разлика од која било друга во серијата. Сите Нови Мултиплеер Битка Ројалс-до четири играчи НА ПСВ, или до 10 НА ПС4, можат да влезат бесплатно за сите и тимски битки во различни настани. Се враќаат високолетечките нинџа девојки од сенран КАГУРА, овој пат со повеќе потези, повеќе ликови за играње, повеќе приказна и став и повеќе уништување преку интернет со натпревари што можат да поддржат до 10 играчи (само верзија PS4; PS Vita поддржува до 4 играчи). Сите претходни девојки од шиноби се враќаат со мноштво надградени потези за совладување, а новите ликови што можат да се играат нудат повеќе предизвици за освојување, заедно со приказна која е еднаква делови секси и шокантна, сериозна и скандалозна, бујна и тепачка.

Детали

Избор на клиенти

Осман
Свеж
Осман
Достапно.
DEN 1091.20
Проценките: