Сан Франциско брзаат 2049 година
Свеж

Сан Франциско брзаат 2049 година

DEN 3.33

Достапно.

Верзијата Dreamcast на играта има 19 песни и 13 прилагодливи автомобили. Користете стратешки поставени скокови за да го поминете натпреварот. Колку повеќе се вртат, се врти и слетуваат смртни случаи што ќе ги повлечете, толку е поголем вашиот резултат. Beenе изберете помеѓу различни режими на трки, вклучувајќи трик, пречка и натпревар во борба, каде што до четири играчи истовремено се борат (буквално) за финишот. Дали се спуштаат по улиците на Сан Франциско со брзина што предизвикува смрт ви се допаѓа? Ако е така, Сан Франциско Раш 2049 е ваша игра. Workе извршите невозможни маневри во арени кои им пркосат на дури и основните закони на архитектурата. Не, не е доволно лошо за да се уништи трката, но забележително е и покажува одредена невеста од страна на Мидвеј. Бев малку изненаден од недостаток на агресија што го покажаа компјутерски контролирани тркачи, што се чинеше малку лабаво во нивните напори да ве спречат да ги поминете, и наместо тоа, скоро се однесуваа како да се на шини, и несвесно за да украдете водството. Вашите автомобили можат да носат низа чудно оружје, вклучувајќи пиштоли со ланец, рудници и малтер. Овој пат, сепак, поставката е футуристички Сан Франциско што наликува на денешно време само нејасно. Како и во претходните изданија на Rush, режимот на трик нуди арени кои ќе ја тестираат вашата контрола врз веќе смешно претерана физика на автомобилите. Покрај стандардните трки, Rush нуди и пет други режими на игра, вклучувајќи го и Ghost (во кој се тркате против слика од претходното најдобро време за скут), коло, битка и трик. -Марк Брукс Добрите : Светла, шарена и многу детална графика Многу различни режими на игра со игра со четири играчи на борба : иритирачки забавување за време на трките, контролирани со компјутерски управувачи не се агресивни. Ако сте fanубител на серијата Rush, ќе бидете среќни да видите дека основната игра не се смени многу. Откако ќе се победи трката, ќе најдете, за скоро без мембрана аркадни трки/лизгање/експлозија/акробации, дека Сан Франциско Раш 2049 е високо играчки аркада тркач што ќе ги направи обожавателите на серијата, стари и нови, Среќни што поседуваат Dreamcast. Како и да е, во 2049 година, легендарните ридови и шноли од градот на заливот се изменети за екстремно дејство на трки, ако не и точно длабока игра.

Детали

Избор на клиенти

Осман
Свеж
Осман
Достапно.
DEN 1091.20
Проценките: