Dpofirs Прилагодено Намотана Тастатура Кабел, Механички Тастатура Кабел За Повеќето USB Ц Механички Игри Тастатури
Свеж

Dpofirs Прилагодено Намотана Тастатура Кабел, Механички Тастатура Кабел За Повеќето USB Ц Механички Игри Тастатури

DEN 2.00

Достапно.

Двоен Ракав : кабелот за тастатура од типот ц е прилагоден со двоен ракав, кој користи бакарна жица и алуминиумска заштитна фолија, што не е лесно да се скрши. Широк Компатибилен : кабелот за тастатура за игри има конектор спротивен на два метални кружни приклучоци , со сребро за заклучување, компатибилен со повеќето механички тастатури ЗА игри USB C. Брзо Полнење : механичкиот кабел на тастатурата може брзо да се полни, што е безбеден и лесен за употреба и може да ги задоволи дневните потреби. Опсег на Примена : механичкиот кабел за тастатура ви овозможува брзо поврзување на различни кабли со тастатури или други додатоци. Приклучок Од типот Ц : кабелот за тастатура за игри има приклучок од типот ц, што ја подобрува ефикасноста на полнењето и може да се користи со доверба.

Детали

Избор на клиенти