Загреаните се загреваат целосно загреана играчка миризлива со француска лаванда -дахунд, средна, црна боја
Свеж

Загреаните се загреваат целосно загреана играчка миризлива со француска лаванда -дахунд, средна, црна боја

DEN 2.00

Достапно.

Лесен за употреба, едноставно загревајте во микробранова печка за 90 секунди. Нежно миризлива со француска лаванда. Свмити, загрева и удобности. Безбедна алтернатива на шише со топла вода. Совршен придружник за спиење. Лесен за употреба, едноставно загревајте во микробранова печка за 90 секунди. Нежно миризлива со француска лаванда. Свмити, загрева и удобности. Безбедна алтернатива на шише со топла вода. Совршен придружник за спиење. Загревањата се целосно загреваат меки играчки што можат да се загреваат во микробранова печка за да се обезбеди часови смирувачка топлина и удобност. Овој луксузно мек кадифен дахшунд е нежно миризлив со релаксирачка лаванда и може повторно да се загрева време и време. Загревањата се пондерираат, затоплуваат, миризливи и супер кукавички, што ги прави идеален подарок за сите возрасти!.

Детали

Избор на клиенти