Здравствено продолжение Snug Arooz Симпатични животни полнети со авокато за кучиња, кул играчки за кученца, цврсти и издржливи меки пискави за џвакачи, за домашно милен
Свеж

Здравствено продолжение Snug Arooz Симпатични животни полнети со авокато за кучиња, кул играчки за кученца, цврсти и издржливи

DEN 255.84

Достапно.

Одлична опција за вашите миленици : Оваа играчка е една од нашите најпопуларни играчки за кучиња и од две причини. Второ, тоа е лесен, што го олеснува да трчаат малите кучиња. Прво, тоа е тешка и издржлива 5-инчна играчка со светла боја со светла боја ги прави лесни за забележување и враќање. Овие играчки прават одлични подароци за вашите кучиња или мачки. Донесете ја разиграната страна на вашето домашно милениче : Сега играњето време со вашиот Pooch е наскоро да добие многу повозбудливо! Овој авокато е играчка надвор од графиконите која е совршена за играта кученце кое сака да игра! Фрлајќи го наоколу, бркајте по него, џвакајте го. Чувајте го вашето домашно милениче забавно со оваа кадифен играчка : тоа е направено од комбинација на одржливи, нетоксични материјали. Без разлика дали вашето куче сака да земе, брка или џвака, нашите трајни и симпатични играчки сигурно ќе обезбедат часови забава. Тие се совршен начин да го наградите вашето кученце за целата своја напорна работа!. Тие се совршен начин да го наградите вашето кученце за целата своја напорна работа!. Тие се направени од материјали кои се пријателски за животната средина, што ги прави безбедни и забавни за играње, одржувајќи ги ангажирани во текот на денот. Без разлика дали вашето куче сака да земе, брка или џвака, нашите трајни и симпатични играчки сигурно ќе обезбедат часови забава. Поставете го вашето кученце со овој пакет забава : Среќни опашки, здрави кучиња. Кучињата ќе ве сакаат за тоа! Вие сте добредојдени, кутриња. Донесете ја разиграната страна на вашето домашно милениче : Сега играњето време со вашиот Pooch е наскоро да добие многу повозбудливо! Овој авокато е играчка надвор од графиконите која е совршена за играта кученце кое сака да игра! Фрлајќи го наоколу, бркајте по него, џвакајте го. Совршен начин да ги задржите вашите пријатели со шепа со часови : ние сакаме вашите скапоцени миленичиња да бидат здрави, среќни и безбедни, а нашите играчки за миленичиња се тука за да ви помогнат. Прво, тоа е тешка и издржлива 5-инчна играчка со светла боја со светла боја ги прави лесни за забележување и враќање. Без полнење, или други полнила за да се грижите, сè што ќе треба да направите е да го фрлите, да го гледате вашето куче како го привлекува и повторете!. Нашите ултра-меки играчки за крцкање и крцкање се лесен начин да им покажете на вашите крзнени пријатели колку се грижите за нив.

Детали

Избор на клиенти