CSBKS TOMDLER BABY GIRGES DONG SLOEVE памучен фустан со цврсти врвови на руфли
Свеж

CSBKS TOMDLER BABY GIRGES DONG SLOEVE памучен фустан со цврсти врвови на руфли

DEN 216.00

Достапно.

95% памук, 5% други влакна. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Симпатични бебешки девојчиња со врвови со врвови на вратот со цврсто плетени фустани, обични, едноставни, но класични. Може да се носи во пролет, есен и зима. Материјал : Содржина на памук повеќе од 95% .SOFT и удобна трајна ткаенина, истегната, мазна и нежна, погодна за облека што може да се носи. Големина се вклопува за 9 месеци-3 години Дете за деца, фустанот работи мал, се препорачува да нарача една или две големини нагоре. Ве молиме, проверете го деталното мерење. Пократок фустан, над должината на коленото, малиот фустан како врв од типот Peplum, совршен натпревар со шорцеви, хеланки или хулахопки. Лесно е да се совпаднат со различни видови облека, сладок и симпатичен изглед. Вклучен пакет : врвови за фустани од 1 парчиња. Големина се вклопува за 9 месеци-3 години девојки за мали деца, фустанот работи мал, препорачува да се провери деталното мерење пред купувањето. Табела со табела со големина бр - Предложена возраст должина на фустанот - Биста - ракав 80 - 9 9 Месеци - 34cm/ 13.4 " 46cm/ 18.1" - 24см/ 9.4 "86 - 12 месеци- - 37cm/ 14.6 " 48cm/ 18.9" 26cm/ 10.2 "92 - 18 месеци - - 40см/ 15,8 " 50см/ 19,7" - 28 см/ 11.0 "98 - 2 години 43cm/ 16.9 " 52cm/ 20.5" - 30см/ 11,8 "104 3 години 47cm/ 18.5 " 56cm/ 22.1" - 32cm/ 12.6 "Повлечете го бебето Грес, удобно и случајно, овие се совршени за застој или време на игра. Овие класични врвови за бебиња се врвови се врвови може да одговара на различни видови облека. Материјалите се меки и удобни. Совети за перење : миење на рацете или миење на машината. Боја и дизајн како прикажување на слика.

Детали

Избор на клиенти