Phoncoo 1.8 M A/V ТВ Видео Scart RGB Кабел 21 пински евра Скарт Приклучок Кабел Жица За NINTENDO SNES Gamecube И N64 Конзола
Свеж

Phoncoo 1.8 M A/V ТВ Видео Scart RGB Кабел 21 пински евра Скарт Приклучок Кабел Жица За NINTENDO SNES Gamecube И N64 Конзола

DEN 169.76

Достапно.

Предметот е добар квалитет.Тестирано пред испорака. Референтна тежина на пакетот : Тежина : 0,09 кг (0,20 фунти.). Обично Проценето Време На Испорака : 7-24 дена (може да се следи) - ние исто така обезбедуваме брза услуга за Испорака користете DHL или UPS : 2-7 дена.(со исклучок на времето на ракување). Ако износот на нарачката над 120 УСД во нашата продавница, ние ќе користиме брза услуга за Испорака бесплатно. Производите од редок тип обезбедуваат - - - - - пребарување клучен збор или модел на Производ ,како што се"РФ кабел" или "конектор" нашата продавница, може да најдете некои производи Од Редок тип. Или без двоумење испратете ни е-пошта за моделот На Производот, ние ќе ви ја испратиме врската директно до вас. Ние придававме големо значење на соработката со секој клиент.секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.имајте одличен ден!. Ние ќе го тестираме пред пратката. Референтна Тежина : 0,09 кг (0,20 фунти.) Спецификации : 1.Должина На Кабелот : Прибл.184см 2.Погоден за : SNES,N64,Gamecube Карактеристики : 1.Флексибилен екран кабел од прибл.1,84 м 2.Калапен приклучок за видео порта Нинтендо со олеснување на вирусот 3.21 пински еуро скарт приклучок 4.Стерео аудио 5.РГБ кабел 6.Кабелот располага со композитен видео и стерео аудио излез конекција преку стандарден 21 пински евра скарт приклучок погоден за повеќето ТВ сетови. Забелешка : Не Е Компатибилен со : Други нинтендо конзоли како Што Се Wii ИЛИ NES 1 X A/V Тв Видео Scart RGB Кабел ЗА Nintendo SNES Gamecube и N64 Конзола.

Детали

Избор на клиенти