Винкре Боби Игла За Коса - 150 Брои Боби Иглички Кафеав Рефус Со Футрола За Складирање, Игла За Коса Без Болка За Бухти, Додатоци За Коса Шноли Клипови За Коса За Жени И
Свеж

Винкре Боби Игла За Коса - 150 Брои Боби Иглички Кафеав Рефус Со Футрола За Складирање, Игла За Коса Без Болка За Бухти, Додатоци

DEN 67.04

Достапно.

Задолжителен Боби Пин-боби иглички се задолжителен додаток за коса за жени и девојки. Боби игличките кафеави се одлични за употреба за да ја одржите косата на место или да ги скриете еластиките на опашката. Но, овие иглички за коса можат да бидат и фокусна точка на вашата фризура, да создаваат луксузни фризури од ништо. Стилизирајте ја косата за само неколку секунди со боби игла. Иглички За Коса Без болка-боби игличките се направени со заоблен и рамен дизајн за да обезбедат цврсто држење. Совршен закривен боби игла за густа коса бидејќи може да држи многу поголем дел. Сите клипови за коса имаат дебели гумени врвови на крајот за дополнителна удобност. Овие кафеави боби иглички се удобни за носење и лесни за отстранување без влечење и заглавување на косата. Висококвалитетни Штипки За Коса За Жени - овие кафени иглички за коса се изработени од метал со врвен квалитет и не се кршат или кршат лесно. Боби игличките кафеави се двојно мазно обложени, отпорни на ' рѓа и нема лесно да исчезнат. Можете исто така да одите САМИ И да го насликате вашиот боби игла. Создавање различни геометриски форми и линии и пробајте футуристички дизајн!. Широка употреба-боби игла е одлична опција за различни типови коса. Тие често се користат во уп-дос, бухти и други елегантни стилови. Игличките за коса се погодни за секојдневно носење, забави, состаноци и свадби. Дојди Со Боби Игла Случај - 150 грофот боби иглички кафеавите се чуваат во футрола, одржувајќи ги организирани и нема лесно да се изгубат. Лесно е да се земе со вас каде било одлично за забави во движење и други прилики. 150 брои клипови за коса се доволни за вашата замена во дневно. Боби иглата изгледа како прилично едноставна алатка - само влези и оди, нели? Не толку брзо. Ги идентификувавме брилијантните хакирања што треба да ги знаат сите жени и девојки. Следете ги овие совети за да бидете сигурни дека користите боби иглички во вашите фризури на правилен начин.

Детали

Избор на клиенти